BMW X3 (2012) príručka

8.7 · 5
PDF Príručka
 · Počet strán: 278
Angličtina
PríručkaBMW X3 (2012)
Owner's Manual for
Vehicle

THE BMW X3.

OWNER'S MANUAL.

The Ultimate Driving
Machine

THE BMW X3.

OWNER'S MANUAL.

Contents

A-Z
Online Edition for Part no. 01 40 2 608 153 - 09 11 490

Tu si zobrazte bezplatne BMW X3 (2012) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným BMW X3 (2012) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa BMW X3 (2012)?

Máte otázku týkajúcu sa BMW a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia BMW poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

BMW X3, modelový rok 2012, je SUV triedy strednej veľkosti vyrábané nemeckou automobilkou BMW. Tento automobil ponúka pohon všetkých kolies a okrem štandardného benzínového motora s obsahom 2,0 a 3,0 litra, je k dispozícii aj dieselový agregát s objemom 2,0 litra. V porovnaní s predchádzajúcimi verziami BMW X3, má nová generácia vozidla väčší vnútorný priestor a zlepšenú aerodynamiku. BMW X3 (2012) má celkovú dĺžku 464,8 cm, šírku 188,1 cm a výšku 167,6 cm. Vďaka tejto veľkosti poskytuje pohodlné cestovanie aj pre päť cestujúcich a ponúka dostatok miesta aj pre ich batožinu. Automobil má objem batožinového priestoru 550 litrov, ktorý možno zvýšiť na až 1 600 litrov, ak sa sklopením zadných sedadiel vytvorí väčší a rovnejší priestor. V sériovej výbave BMW X3 (2012) sú zahrnuté bezpečnostné prvky ako je napríklad stabilizačný systém ESP a systém proti blokovaniu kol ABS. V interiéri sú prítomné komfortné prvky ako elektricky ovládané kožené sedadlá, klimatizácia a systém na navigáciu. Dizajn exteriéru je elegantný a moderný, pričom maska chladiča a svetlomety sú charakteristické pre modelové rady značky BMW.

Všeobecné
BMW
X3 (2012)
auto
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k BMW X3 (2012).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla BMW?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k BMW X3 (2012).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo BMW údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla BMW?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre BMW X3 (2012) dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre BMW X3 (2012) nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky