DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B príručka

8.4 · 241
PDF Príručka
 · Počet strán: 19
Slovenský
PríručkaDeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Tu si zobrazte bezplatne DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B?

Máte otázku týkajúcu sa DeLonghi a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia DeLonghi poskytnú dobrú odpoveď.

Zuzana • 29-1-2022Počet komentárov: 2

Dobrý deň,, máme tento stroj ,, no nerobí nám penu ako by mala byť Čo môže byť chyba ?Tento istý kávovar má aj sestra , tam ide všetko bez problémov Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,, máme tento stroj ,, no nerobí nám penu ako by mala byť 
Čo môže byť chyba ?
Tento istý kávovar má aj sestra , t...
Zobraziť fotografiu
Denis Hillko • 26-2-2022

Mám presne taký istý problém náhodou ste na niečo neprišli či ?Ďakujem

Jakub • 4-5-2022

Nastavte mlyncek viac smerom k jednotke. Pozor. Mlyncek popritom musi bezat

Odpovedzte na túto otázku
Dušan Stevlik 0944595107 • 27-8-2023Bez komentára

OdkalkovanieTrápime sa už tyzden

Odpovedzte na túto otázku
Miroslav Šandor • 2-2-2022Bez komentára

Môžem použiť na prípravu kávy instantnú kávu?

Odpovedzte na túto otázku
Martin Kuruc • 29-10-2021Bez komentára

Dobrý deň. Stroj melie malo kávy a káva je slabá dá sa to daako naprogramovať doma? Sila kávy je na maxime,mlynček je nastavený na 4 a stále vyhadzuje tenké pagáče kávy a káva je slabá. Ďakujem Vám za odpoveď.

Odpovedzte na túto otázku
Martin Kuruc • 29-10-2021Bez komentára

Malo kávy

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 5

DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B je kávovar, ktorý vám umožňuje pripraviť si kvalitnú kávu pohodlne a rýchlo. Používa systém automatického mletia a extrakcie, čo zabezpečuje čerstvejšiu a chutnejšiu kávu. Kávovar je vybavený integrovanou mlynčekovou jednotkou, ktorá umožňuje mletie kávových zŕn priamo pred pripravením nápoja. Jednoduchý ovládací panel a prehľadné displej sú navrhnuté tak, aby boli používateľsky prívetivé a umožňovali jednoduché nastavenie vlastných preferencií, vrátane veľkosti a silnosti kávy. Tento kávovar tiež ponúka možnosť prípravy dvoch šálok naraz, takže môžete mať rýchlo hotovú kávu pre seba a aj pre svojho spoločníka. DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B je kompaktný a elegántny kávovar, vďaka čomu sa hodí do každej kuchyne. Vybavený je odnímateľným nádobkou na vodu a odkvapkávačom, čo umožňuje jednoduché čistenie a údržbu. Tento kávovar tiež obsahuje automatický program na odvápnenie, ktorý zaručuje dlhšiu životnosť zariadenia. DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B je skvelá voľba pre každého, kto si chce doma vychutnať čerstvú a kvalitnú kávu bez toho, aby musel navštevovať kaviarne. Jeho spoľahlivosť a odolnosť, spolu s jednoduchým ovládaním a širokými možnosťami prispôsobenia vám zaručia skvelý výsledok každý deň.

Všeobecné
DeLonghi
Magnifica S ECAM 22.110.B | 0132213073
kávovar
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B.

Ako často mám odvápňovať kávovar?

Ako často je potrebné kávovar odvápňovať, závisí od toho, ako často sa používa a od tvrdosti vody. Ak sa používa tvrdá voda, odporúča sa odvápňovať raz za mesiac, ak mäkká voda, stačí odvápňovať raz za štvrťrok.

Aký je najlepší spôsob odvápnenia kávovaru?

Na odvápnenie kávovaru sa odporúča použiť tekutý prostriedok na odvápnenie, ktorý je označený ako vhodný pre kávovary.

Čo je to espresso?

Espresso je malé množstvo koncentrovanej kávy.

Ako dlho môžem uchovávať zrnkovú kávu?

Dátum spotreby je uvedený na balení zrnkovej kávy. Tento dátum minimálnej trvanlivosti platí, pokiaľ je vrecko zatvorené.

Aký je najlepší spôsob skladovania kávy?

Kávu sa odporúča skladovať vo vzduchotesnej a čistej nádobe.

Ako ovplyvňuje mletie chuť kávy?

Spôsob mletia kávových zŕn výrazne ovplyvňuje chuť kávy. Ak sú kávové zrná pomleté veľmi jemne, budete mať silnejšiu chuť, ak sú pomleté nahrubo, budete mať jemnejšiu chuť.

Je príručka pre DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky