DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB príručka

8.5 · 46
PDF Príručka
 · Počet strán: 140
Slovenský
PríručkaDeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB

ECAM61X.3Y - 61X.5Y - 61X.7Y

VÉFŐZŐGÉP
Használati útmutató
VOVAR
Návod k použití
VOVAR
Inštrukcie na používanie
EKSPRES DO KAWY
Instrukcja użycia
KAHVE MAKİNESİ
Kullanım çn talmatlar
Instructions videos available at:
http://PrimadonnaSoul.delonghi.com

Tu si zobrazte bezplatne DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB?

Máte otázku týkajúcu sa DeLonghi a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia DeLonghi poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB je kávovar s automatickou funkcionalitou a digitálnym displejom, ktorý umožňuje užívateľom prípravu kávy s minimálnou námahou. Kávovar disponuje technológiou LatteCrema, ktorá umožňuje používateľom namiešať dokonalú mliečnu penu pre pripravenie ľubovoľného mliečneho nápoja. Okrem toho, kávovar ponúka rýchlostné menu pre určenie intenzity kávy, veľkosti a množstva, v závislosti od preferencií užívateľa. Čistiace a odvápňovacie programy pomáhajú chrániť kávovar a jeho zložky. Kávovar obsahuje aj oddelený zásobník na mlieko a príslušenstvo na lôžko. DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB je tiež vybavený spoľahlivým mlynčekom, ktorý umožňuje užívateľom používať kávové zrná. Na jeho ovládanie sa používa intuitívny digitálny displej s otáčacím kolyčkom na výber kávy. Konštrukcia kávovaru je odolná a spoľahlivá. Všetky časti kávovaru, ktoré prichádzajú do styku s kávou alebo mliekom, sú ľahko odstraňovateľné a umývateľné. Kávovar DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB je vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú kvalitné kávovary, ktoré sú ľahko ovládateľné a ponúkajú množstvo možností pre prípravu kávy, a to všetko bez potreby snažiť sa spoľahlivo namiešať mliečne nápoje.

Všeobecné
DeLonghi
Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
kávovar
Slovenský, Maďarský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB.

Ako často mám odvápňovať kávovar?

Ako často je potrebné kávovar odvápňovať, závisí od toho, ako často sa používa a od tvrdosti vody. Ak sa používa tvrdá voda, odporúča sa odvápňovať raz za mesiac, ak mäkká voda, stačí odvápňovať raz za štvrťrok.

Aký je najlepší spôsob odvápnenia kávovaru?

Na odvápnenie kávovaru sa odporúča použiť tekutý prostriedok na odvápnenie, ktorý je označený ako vhodný pre kávovary.

Čo je to espresso?

Espresso je malé množstvo koncentrovanej kávy.

Ako dlho môžem uchovávať zrnkovú kávu?

Dátum spotreby je uvedený na balení zrnkovej kávy. Tento dátum minimálnej trvanlivosti platí, pokiaľ je vrecko zatvorené.

Aký je najlepší spôsob skladovania kávy?

Kávu sa odporúča skladovať vo vzduchotesnej a čistej nádobe.

Ako ovplyvňuje mletie chuť kávy?

Spôsob mletia kávových zŕn výrazne ovplyvňuje chuť kávy. Ak sú kávové zrná pomleté veľmi jemne, budete mať silnejšiu chuť, ak sú pomleté nahrubo, budete mať jemnejšiu chuť.

Je príručka pre DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre DeLonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky