Fiat Freemont (2014) príručka

8.8 · 43
PDF Príručka
 · Počet strán: 416
Slovenský
PríručkaFiat Freemont (2014)

PRÍRUČKA MAJITEĽA

FIATFREEMONT

Informácie obsiahnuté v tejto publikácii majú používateľa len sprevádzať. Spoločnosť FIAT si z technických
a komerčných príčin vyhradzuje právo kedykoľvek modikovať modely a verzie popísané v tejto
príručke. Ak máte ďalšie otázky, obráťte sa na predajcu vozidiel FIAT.
Vytlačené na recyklovanom papieri bez použitia chlóru.
SlovenSká
1500104_Slovak_FIAT_Freemont_OM_cover.indd 1 8/28/13 11:32 AM

Tu si zobrazte bezplatne Fiat Freemont (2014) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Fiat Freemont (2014) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Fiat Freemont (2014)?

Máte otázku týkajúcu sa Fiat a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Fiat poskytnú dobrú odpoveď.

Darina Nassif • 6-2-2023Bez komentára

Dobrý deň, ukazalo sa mi service AWD a nechcelo naštartovať auto , ako keby nebola šťava v akumulátore

Odpovedzte na túto otázku
Patrik • 22-12-2021Bez komentára

Zablokovanie bezklucoveho odomykania

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 2

Fiat Freemont (2014) je crossover, ktorý má päť miest na sedenie. Motor je o výkone 170 koní a má šesťstupňový manuálny prevodovku alebo šesťstupňovú automatickú prevodovku. Auto je dostupné s pohonom prednej alebo všetkých štyroch kolies. Kapacita nádrže je 75 litrov a jeho priemerná spotreba je hodnotená na 6,4 litra na 100 kilometrov. Predná časť vozidla má chrómovanú mriežku s logom Fiat. Na predných svetlometoch sú umiestnenné vysielače hmly. Špičkové modely majú predné svetlá zhalogenového alebo xenónového typu s automatickým spínačom, senzorom a funkciou krútenie. V zadnej časti sú k dispozícii LED svetlá, ktoré zvýrazňujú športový vzhľad auta. Fiat Freemont má päťdverový crossover model s veľkosťou kolies 17-palcov pre základnú verziu a 19-palcov pre vyššie modely. Vnútorné prostory sú pohodlné a prostorné, s viacerými priečinkami na odkladanie. Vyššie modely majú vyhrievané kožené sedačky a upraviteľné sedadlá pre najlepšie možné pohodlie. Fiat Freemont má aj škálu asistenčných funkcií, vrátane parkovacej kamery, senzora tlaku v pneumatikách, Tempomat, klimatizácia a GPS navigácia. Vďaka vysokému nivelu bezpečnosti, ako sú airbagy pre vodiča a spolujazdca, ABS, ESP a vysoká bezpečnostná konštrukcie ramena karosérie, je to bezpečné vozidlo pre celú rodinu.

Všeobecné
Fiat
Freemont (2014)
auto
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Fiat Freemont (2014).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Fiat?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Fiat Freemont (2014).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Fiat údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Fiat?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Fiat Freemont (2014) dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Fiat Freemont (2014) je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky