Hasbro Monopoly junior príručka

8.5 · 66
PDF Príručka
 · Počet strán: 4
Angličtina
PríručkaHasbro Monopoly junior

Tu si zobrazte bezplatne Hasbro Monopoly junior príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Hasbro Monopoly junior vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Hasbro Monopoly junior?

Máte otázku týkajúcu sa Hasbro a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Hasbro poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

Monopoly Junior od spoločnosti Hasbro je stolová hra pre deti od 5 rokov. Hra môže byť hraná dvomi až štyrmi hráčmi, a je vhodná pre oba pohlavia. Hra obsahuje hraciu dosku a 20 kartičiek. Hráči môžu vybrať z 4 rôznych figúrok, ktoré sú súčasťou hry. Cieľom hry je zozbierať čo najviac peňazí kúpou a predajom nehnuteľností na hracej doske. Hráči budú môcť kúpiť nehnuteľnosti, a potom si účtovať nájom od ostatných hráčov, ktorí na ne zastavia. Cieľom hry je zároveň udržať sa v hre a mať na konci najviac peňazí. Monopoly Junior je určený len pre deti a nie je vhodný pre deti vo veku 0-3 rokov. Pravidlá hry sú súčasťou balenia. Hra má žáner ekonomickej simulácie a je typu stolová hra. Hráči sú zodpovední za spravovanie svojho financií a obchodovanie s nehnuteľnosťami. Hra môže pomôcť deťom rozvíjať zručnosti v obchodovaní a správe peňazí. Monopoly Junior od spoločnosti Hasbro je ideálny spôsob, ako stráviť čas so svojimi deťmi a učiť ich dôležité zručnosti. Hra obsahuje pevný a odolný materiál, ktorý zaručuje spoľahlivosť a trvanlivosť v čase používania.

Všeobecné
Hasbro
Monopoly junior | 5850219
stolná hra
5010994777845, 5010994783006
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)
Vlastnosti
Odporúčaný vekDetské
Odporúčané pohlaviaAkékoľvek pohlavie
Odporúčaný vek (min)5 rok / roky
Maximálny počet prehrávačov4
Minimálny počet hráčov2
FarbaViacfarebný
Počet kariet20 kusov
ŽánerSimulácia ekonomiky
Typ produktuStolová hra
Obsah balenia
Hracia doska v ceneÁno
Pravidlá hryÁno
Počet postavičiek4 kusov
Bezpečnostné upozornenie
Nie je určené pre deti 0-3 rokovÁno
zobraziť viac

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Hasbro Monopoly junior.

Je príručka pre Hasbro Monopoly junior dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Hasbro Monopoly junior nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky