Hisense WDQY9014EVJM príručka

7.5 · 1
PDF Príručka
 · Počet strán: 13
Angličtina
PríručkaHisense WDQY9014EVJM

Tu si zobrazte bezplatne Hisense WDQY9014EVJM príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Hisense WDQY9014EVJM vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Hisense WDQY9014EVJM?

Máte otázku týkajúcu sa Hisense a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Hisense poskytnú dobrú odpoveď.

Eva • 24-8-2022Bez komentára

Ako udržiavať sušičku? Nemá filter? Ako ju čistiť? Resp. Kde sa nachádza filter sušičky na špinu? Pre ktorý model platí, že treba vypúšťať vodu cez Dolný okraj ?

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 1

Všeobecné
Hisense
WDQY9014EVJM
práčka
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Hisense WDQY9014EVJM.

Akú teplotu mám použiť na pranie bielizne?

Štítok na odeve zobrazuje odporúčanú teplotu prania.

Musím do práčky používať prostriedok proti tvorbe vodného kameňa?

Nie je potrebné používať prostriedok proti tvorbe vodného kameňa. Usadzovaniu vodného kameňa možno zabrániť tak, že obmedzíte pranie pri vysokých teplotách a pri praní použijete odporúčané množstvo pracieho prostriedku.

Ako môžem zabrániť vzniku zápachu v práčke?

Nepríjemnému zápachu sa dá vyhnúť občasným praním pri teplote 60 stupňov a použitím odporúčaného množstva pracieho prostriedku na jedno pranie.

Je príručka pre Hisense WDQY9014EVJM dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Hisense WDQY9014EVJM nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky