Hoover H-DRY 500 príručka

8.3 · 111
PDF Príručka
 · Počet strán: 124
Slovenský

Tu si zobrazte bezplatne Hoover H-DRY 500 príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Hoover H-DRY 500 vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Hoover H-DRY 500?

Máte otázku týkajúcu sa Hoover a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Hoover poskytnú dobrú odpoveď.

Marrtin • 10-1-20221 komentár

Prečo voda pri sušení netečie do nadoby ale do dolných priestorov sušičky?

Prečo voda pri sušení netečie do nadoby ale do dolných priestorov sušičky?
Zobraziť fotografiu
tomáš • 7-1-2023

My presne toto chceme reklamovať. Máme ju ani nie pol roka, a teraz je to v stave, že NIČ sa nedosatne do nádoby, všetká voda je dole... Katastrofa. Aj som pozeral nejaké zahraničné fóra, skúšal som hadičku prefúknuť, či nie je upchatá. Tam ale zjavne problém nie je.

Odpovedzte na túto otázku
Alžbeta • 4-12-2021Bez komentára

Dobrý deň mám otázku keď som zapla program Bavlna ukazuje mi aj Bvlna 2:30 proti pokrceniu vypnuté dá sa to niejak zrušiť a ako ďakujem za odpoveď

Dobrý deň mám otázku keď som zapla program Bavlna ukazuje mi aj Bvlna 2:30 proti pokrceniu vypnuté dá sa to niejak zrušiť a a...
Zobraziť fotografiu
Odpovedzte na túto otázku
Denisa • 2-11-2022Bez komentára

Ako vypnúť detsky zámok

Odpovedzte na túto otázku
Laura Škerďáková • 19-11-2022Bez komentára

Ako vypnem child lock

Odpovedzte na túto otázku
Filova Denisa • 2-11-2022Bez komentára

Ako vypnúť detsky zámok

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 5

Sušička prádla Hoover H-DRY 500 je moderný a spoľahlivý spotrebič, ktorý vám ušetrí čas a energiu pri sušení prádla. S kapacitou sušenia 8 kg, môžete do stroja umiestniť väčšie množstvo prádla naraz. Životnosť tejto sušičky je predĺžená vďaka technológii protilúhového motora a ochrane proti nadmernej vlhkosti. Hoover H-DRY 500 má niekoľko prednastavených programov sušenia, ktoré možno prispôsobiť rôznym typom prádla. Okrem toho je sušička vybavená špeciálnou technológiou, ktorá zmierňuje vrásky a zabraňuje skupovaniu sa vlákien počas cyklu sušenia. Zariadenie má veľmi nízky hlučnostný výkon, v režime sušenia je príjemné ticho. Môžete si tiež upraviť teplotu a funkciu sušenia podľa svojich potrieb. Blanco a strieborná farba sušičky dodávajú vašej modernej kuchyni skvelý vzhľad a pasujú k mnohým iným spotrebičom v kuchyni. Hodnotenie sušičky Hoover H-DRY 500 je vynikajúce, výrobok je odolný a spoľahlivý, čo mnoho zákazníkov vychvaľuje.

Všeobecné
Hoover
H-DRY 500
sušička
Slovenský
Používateľská príručka (PDF), Údajový hárok (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Hoover H-DRY 500.

Čo je to kondenzačná sušička?

Kondenzačná sušička je taká, v ktorej kondenzovaná kvapalina končí v nádrži.

Čo je sušička s odvodom kondenzátu?

V sušičke s odvodom kondenzátu sa teplý vzduch a kondenzát odvádzajú hadicou.

Čo je najlepšie urobiť, ak sušička zapácha?

Bubon sušičky je najlepšie utrieť vlhkou handričkou a trochou čistiaceho prostriedku s citrónom.

Zo sušičky cítiť spálený zápach, čo teraz?

Skontrolujte nasledovné: – Filter na vlákna je čistý. – Spodná časť sušičky je bez prachu. – Odtoková hadica je čistá. Ak vyššie uvedené opatrenia nepomôžu, je potrebné zavolať mechanika.

Je príručka pre Hoover H-DRY 500 dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Hoover H-DRY 500 je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky