Husqvarna 372 XP G príručka

8.7 · 5
PDF Príručka
 · Počet strán: 156
Slovenský
PríručkaHusqvarna 372 XP G

365 X-TORQ, 372 XP X-TORQ, 372 XPG X-

TORQ
CS Návod k použití 2-38
HU Használati utasítás 39-76
PL Instrukcja obsługi 77-115
SK Návod na obsluhu 116-152

Tu si zobrazte bezplatne Husqvarna 372 XP G príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Husqvarna 372 XP G vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Husqvarna 372 XP G?

Máte otázku týkajúcu sa Husqvarna a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Husqvarna poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

Všeobecné
Husqvarna
372 XP G
pílka
Slovenský, Maďarský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Husqvarna 372 XP G.

Aký je najlepší spôsob čistenia pílového kotúča?

1. Piliny z pílového kotúča odstráňte kefou. 2. Pílový kotúč nastriekajte čistiacim prostriedkom na rúry a nechajte pôsobiť 30 minút. 3. Čistiaci prostriedok na rúry a nečistoty odstráňte suchou handričkou. 4. Pílový kotúč namažte vazelínou.

Mám tupý pílový kotúč. Čo teraz?

Ak je na kotúči živica alebo iné nečistoty, môže sa zdať, že je kotúč tupý. Ak je pílový kotúč stále tupý aj po dôkladnom vyčistení, odporúča sa nechať pílový kotúč nabrúsiť.

Ako odstránim hrdzu zo zariadenia Husqvarna pílka?

1. Hrdzavú časť namočte do octu, kým úplne nenasiakne. 2. Nechajte ocot na hrdzu pôsobiť 24 hodín. 3. Odstráňte hrdzu drôtenou kefou alebo hliníkovou fóliou.

Čo znamená „16 V“ alebo „20 V“?

Maximálna dosiahnuteľná úroveň nabitia je vyjadrená v jednotkách 16 V alebo 20 V. Písmeno „V“ v tomto prípade znamená volt.

Musím nosiť ochranu sluchu pri používaní zariadenia pílka?

Množstvo zvuku sa veľmi líši v závislosti od značky a typu zariadenia pílka, a preto je múdre nosiť pre istotu ochranu sluchu.

Je príručka pre Husqvarna 372 XP G dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Husqvarna 372 XP G je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky