Kia Sportage (2023) príručka

8.6 · 8
PDF Príručka
 · Počet strán: 536
Angličtina
PríručkaKia Sportage (2023)
Sportage
2023

Tu si zobrazte bezplatne Kia Sportage (2023) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Kia Sportage (2023) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Kia Sportage (2023)?

Máte otázku týkajúcu sa Kia a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Kia poskytnú dobrú odpoveď.

Ivana • 27-7-2023Bez komentára

Dobry den chcemsa spytat mam kiu sportage a neviem ako mam zmenit vonkajšiu teplotu s F na Celzia v knihe neni nič otom

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 1

Kia Sportage (2023) je vozidlo s pohonom na všetky kolesá a ponúka štyri motory, z ktorých si môžete vybrať. Dostupné motorové varianty sú 1,6-litrový benzínový motor s výkonom 150 k a 180 k, 1,6-litrový dieselový motor so 115 k a 136 k a 2,0-litrový dieselový motor so 185 k. K dispozícii sú tiež štyri rôzne prevodovky, od manuálnej až po sedemstupňovú automatickú prevodovku. Vnútri vozidla sa nachádza dotykový displej s uhlopriečkou 10,25 palca, navigačný systém, klimatizáciu, multimediálny systém s rádiom a pripojiteľnosťou pre Apple CarPlay a Android Auto. Interiér vozidla ponúka dostatok miesta pre cestujúcich ako aj pre batožinu. Kia Sportage (2023) je vybavená aj množstvom asistenčných systémov pre vašu bezpečnosť, ktoré zahŕňajú adaptívny tempomat, systém sledovania mŕtveho uhla, jazdnú asistenciu, systém varovania pred nebezpečnými situáciami a ďalšie. Na vonkajšej strane vozidla sa nachádza športový dizajn s veľkými koliesami, LED svetlami a inými vizuálnymi prvokmi, ktoré mu dodávajú elegantný vzhľad. Kia Sportage (2023) sa prezentuje ako dostatočne kompletné vozidlo pre každodenné použitie, vhodné pre rodinné výlety aj pre celodennú jazdu.

Všeobecné
Kia
Sportage (2023)
auto
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Kia Sportage (2023).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Kia?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Kia Sportage (2023).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Kia údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Kia?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Kia Sportage (2023) dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Kia Sportage (2023) nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky