Microsoft Xbox One Controller Elite 2 príručka

8.6 · 11
PDF Príručka
 · Počet strán: 100
Angličtina
PríručkaMicrosoft Xbox One Controller Elite 2
Product and Regulatory Guide,
Limited Warranty & Agreement

Tu si zobrazte bezplatne Microsoft Xbox One Controller Elite 2 príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Microsoft Xbox One Controller Elite 2 vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Microsoft Xbox One Controller Elite 2?

Máte otázku týkajúcu sa Microsoft a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Microsoft poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

Všeobecné
Microsoft
Xbox One Controller Elite 2
ovládač
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Microsoft Xbox One Controller Elite 2.

Batéria v mojom zariadení ovládač začala korodovať. Je používanie zariadenia stále bezpečné?

Po správnom vyčistení je možné výrobok stále bezpečne používať. Vyberte batériu v rukaviciach a vyčistite priehradku na batérie zubnou kefkou a octom. Po vysušení je možné do zariadenia vložiť nové batérie.

Je príručka pre Microsoft Xbox One Controller Elite 2 dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Microsoft Xbox One Controller Elite 2 nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky