Opel Mokka (2015) príručka

8.4 · 23
PDF Príručka
 · Počet strán: 235
Slovenský
PríručkaOpel Mokka (2015)

OPEL MOKKA

Používateľská príručka

Tu si zobrazte bezplatne Opel Mokka (2015) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Opel Mokka (2015) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Opel Mokka (2015)?

Máte otázku týkajúcu sa Opel a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Opel poskytnú dobrú odpoveď.

Olga ralbovska • 28-1-2023Bez komentára

Preco sa mi otvoria same okna vsetky 4 do pilovice

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 1

Opel Mokka (2015) je kompaktné SUV, ktoré ponúka pohodlný a priestranný interiér. Väčšina modelov je vybavená benzínovými alebo dieselovými motormi s obsahom okolo 1,6 litra, ktoré dosahujú celkový výkon od 100 do 140 koní. Automatická prevodovka sa nachádza na vyšších úrovniach výbavy. Mokka obsahuje systém pohonu predných kolies a ponúka dobrú trakciu na ceste, aj keď nie je príliš vhodná pre náročnejší off-road terén. Rozmerne sa Opel Mokka pohybuje okolo 4,3 metra a má kufor s objemom 356 litrov, ktoré je možné zväčšiť až na 1372 litrov po sklopení zadných sedadiel. Mokka má dobrý prehľad na cestu kvôli vyššiemu sedadlu vodiča a ponúka praktické funkcie, ako je napríklad parkovací asistent a predná kamera. Interiér auta je vyrobený z kvalitných materiálov a má moderný vzhľad. Mokka je tiež vybavená palubným počítačom, ktorý poskytuje jasné informácie o stave auta a jeho spotrebe paliva. Celkovo, Opel Mokka sa vyznačuje svojou spoľahlivosťou a praktickosťou. Ponúka komfort a moderne vyzerajúci interiér, dobré trakčné vlastnosti na cestách a niektoré užitočné funkcie, ktoré robia jazdu pohodlnejšou.

Všeobecné
Opel
Mokka (2015)
auto
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Opel Mokka (2015).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Opel?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Opel Mokka (2015).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Opel údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Opel?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Opel Mokka (2015) dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Opel Mokka (2015) je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky