Peugeot 206 CC (2002) príručka

8.7 · 10
PDF Príručka
 · Počet strán: 124
Slovenský
PríručkaPeugeot 206 CC (2002)
2

VÁŠ PEUGEOT VE ZKRATCE

07-10-2002

Tu si zobrazte bezplatne Peugeot 206 CC (2002) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Peugeot 206 CC (2002) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot 206 CC (2002)?

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Peugeot poskytnú dobrú odpoveď.

Jozef kuchár • 24-6-2023Bez komentára

Ako sa dá odpojiť bzučiak pri poistkovej skrinke upozorňujúci na špatne zavretie už som stratil trpezlivosť pri oprave strechy...

Odpovedzte na túto otázku
Miro • 21-2-2023Bez komentára

Potrebujem otvoriť kufor

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 2

Peugeot 206 CC bol predstavený v roku 2002 a bol prvým modelom tejto značky s ovládaním hardtopu. Auto bolo k dispozícii s tromi benzínovými motorizáciami a jednou naftovou s výkonom od 75 do 138 koní. Mala taktiež päť- alebo šesťstupňovú manuálnu prevodovku alebo štvorstupňový automatický prevodový systém. 206 CC bolo dobré kompaktné auto s výbornými jazdnými vlastnosťami a nízkou spotrebou paliva. Interiér Peugeotu 206 CC ponúkal kvalitné materiály a pohodlné sedadlá. Vďaka ovládaniu hardtopu bolo možné meniť kabínu v závislosti od potrieb. Autu sa darilo v testoch na bezpečnosť, ale bol kritizovaný za malý batožinový priestor. Peugeot 206 CC 2002 bol dobrým výrobkom, keď bol prvýkrát predstavený. Mal vynikajúce jazdné vlastnosti a bol kompaktný a praktický. Jeho dizajn, ktorý umožňoval zmenu ovládania hardtopu, bol tiež inovatívny. V súčasnosti, vzhľadom na svoj vek, by už mohol byť považovaný za zastaraný, ale stále sa môže ukázať ako dobrá volba pre tých, ktorí hľadajú lacné a spoľahlivé auto.

Všeobecné
Peugeot
206 CC (2002)
auto
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Peugeot 206 CC (2002).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Peugeot?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Peugeot 206 CC (2002).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Peugeot údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Peugeot?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Peugeot 206 CC (2002) dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Peugeot 206 CC (2002) je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky