Peugeot 207 (2011) príručka

8.4 · 95
PDF Príručka
 · Počet strán: 248
Slovenský
PríručkaPeugeot 207 (2011)
Příručka pro uživatele

Tu si zobrazte bezplatne Peugeot 207 (2011) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Peugeot 207 (2011) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot 207 (2011)?

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Peugeot poskytnú dobrú odpoveď.

Vojtech Rosa • 18-9-2022Bez komentára

Nastavenie hodín a dátumu v Peugeot 207 Trendy r.v.2006

Odpovedzte na túto otázku
Milan Ťažiar • 15-5-2022Bez komentára

Výmena vypínača výstražné svetla

Odpovedzte na túto otázku
Jozef Muránsky • 9-1-2022Bez komentára

Aká autobatéria ide do Peugeot 207

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 3

Peugeot 207 je auto malej a strednej triedy, ktoré bolo vyrobené v 2011. Je to päťdverový hatchback, ktorý sedí na štandardnom podvozku a má pekný, moderný dizajn. Jeho výkonový motor je pomerne priemerný v porovnaní s ostatnými autami tohto typu. Motor majú dve verzie benzín a nafta s výkonmi od 70 koní až po 120 koní, čo z neho robí ideálne auto pre aj jazdu v meste aj na diaľnici. Vo vnútri Peugeot 207 je dostatok miesta pre štyroch cestujúcich a batožinový priestor, ktorý je dostatočne veľký pre bežné nákupy alebo krátke cesty. Na zlepšenie bezpečnosti vodičov obsahuje auto aj niektoré štandardné funkcie, ako sú asistenčné systémy pre núdzové brzdenie a stabilizačné systémy pre udržanie stability počas jazdy. Celkovo je Peugeot 207 solídne auto so štandardnými funkciemi, ktoré sú vhodné pre každodenné použitie. Jeho výkonový motor je primeraný a pomerne úsporný v porovnaní s ostatnými konkurentmi. Avšak, jeho dizajn môže byť trochu starší v porovnaní s inými autami v rovnakej cenovej kategórii.

Všeobecné
Peugeot
207 (2011)
auto
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Peugeot 207 (2011).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Peugeot?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Peugeot 207 (2011).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Peugeot údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Peugeot?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Peugeot 207 (2011) dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Peugeot 207 (2011) je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky