Peugeot 307 (2003) príručka

8.5 · 98
PDF Príručka
 · Počet strán: 183
Slovenský
PríručkaPeugeot 307 (2003)

Tu si zobrazte bezplatne Peugeot 307 (2003) príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Peugeot 307 (2003) vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot 307 (2003)?

Máte otázku týkajúcu sa Peugeot a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Peugeot poskytnú dobrú odpoveď.

Lukáš • 10-12-2022Bez komentára

Dobrý deň prosím vás mám Peugeot 307 SW combi a tachometer rýchlosti mi vôbec nejde. Ale otáčkomer a všetko ostatné ide prosím vás o radu ďakujem veľmi pekne a ešte mi nesvieti osvetlenie na kúrenie ďakujem

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 1

Peugeot 307 je osobný automobil od francúzskeho výrobcu Peugeot. Výroba sa uskutočnila v rokoch 2003 až 2008. Automobil bol dostupný v mnohých karosárskych verziách, vrátane dvoj- a štvordverového hatchbacku, sedanu, kombi a kabrioletu. Poháňa ho benzínový alebo naftový motor s výkonom od 90 do 180 koní. Peugeot 307 bol v roku 2003 predstavený ako nástupca modelu 306. Na rozdiel od predchádzajúceho modelu mal väčší vnútorný priestor a lepšie jazdné vlastnosti. Automobil bol tiež dodávaný s mnohými modernými technológiami, ako napríklad palubný počítač, klimatizácia, parkovacie senzory a tempomat. V seriáli Peugeot 307 bol tiež vyrobený športový model s názvom 307 CC, ktorý bol k dispozícii ako kabriolet. Ten bol dodávaný so skladacou strechou, ktorá sa dala jednoducho zhodiť a vybrať, aby ste si mohli vychutnávať jazdu na slnku. Celkovo je Peugeot 307 spoľahlivý a praktický automobil, ktorý bol populárnym výberom pre mnohých vodičov kvôli svojmu pomeru ceny a výkonu.

Všeobecné
Peugeot
307 (2003)
auto
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Peugeot 307 (2003).

Ako môžem premeniť míle na kilometre?

1 míľa sa rovná 1,609344 kilometra a 1 kilometer sa rovná 0,62137119 míľ.

Kde nájdem identifikačné číslo VIN svojho vozidla Peugeot?

Umiestnenie identifikačného čísla VIN vozidla sa líši podľa značky a typu vozidla. Kód môže byť vyrazený na ráme vozidla alebo pripevnený na štítku. Presné umiestnenie identifikačného čísla VIN najlepšie zistíte, ak sa pozriete do manuálu k Peugeot 307 (2003).

Čo je to identifikačné číslo VIN?

Číslo VIN automobilu je identifikačné číslo jedinečné pre každé vozidlo. Skratka VIN znamená teda identifikačné číslo vozidla.

Kedy potrebuje moje vozidlo Peugeot údržbu?

Pravidelná údržba je potrebná pre každé vozidlo. Ako často vozidlo potrebuje údržbu a čo presne je potrebné urobiť, nájdete v pokynoch k údržbe. Pravidelné hlavné servisné prehliadky by sa mali spravidla vykonávať každé 2 roky alebo po najazdení 30 000 kilometrov.

Kedy mám vymeniť brzdovú kvapalinu svojho vozidla Peugeot?

Brzdovú kvapalinu sa odporúča vymeniť každé dva roky.

Aký je rozdiel medzi benzínom E10 a E5?

Benzín E10 obsahuje až desať percent etanolu, zatiaľ čo benzín E5 bude obsahovať menej ako päť percent etanolu. Výsledkom je, že percentuálny podiel benzínu E10 je nižší ako v prípade benzínu E5, takže je menej škodlivý pre životné prostredie.

Zvnútra nie je možné otvoriť jedny alebo viac dverí. Čo robiť?

Zámok je s najväčšou pravdepodobnosťou nastavený na detskú poistku, takže ho nemožno otvoriť zvnútra. Spôsob, ako deaktivovať detskú poistku, sa líši podľa značky a typu.

Moje autorádio sa nezapne, čo teraz?

Ak sa vaše autorádio nezapne, nie je napájané. Skontrolujte, či je červený vodič zapojený do kontaktného zdroja napájania a žltý vodič do zdroja konštantného napájania.

Je príručka pre Peugeot 307 (2003) dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Peugeot 307 (2003) je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky