Samsung HW-Q600B príručka

8.2 · 2
PDF Príručka
 · Počet strán: 1010
Slovenský
PríručkaSamsung HW-Q600B

HW-Q600B / HW-Q610B

FULL MANUAL

Imagine the possibilities

Thank you for purchasing this Samsung product.
To receive more complete service, please register
your product at www.samsung.com/register

Tu si zobrazte bezplatne Samsung HW-Q600B príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Samsung HW-Q600B vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Samsung HW-Q600B?

Máte otázku týkajúcu sa Samsung a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Samsung poskytnú dobrú odpoveď.

Lukáš • 25-8-2023Bez komentára

Dobrý deň. Poraďte mi: neviem, ako si nastaviť bassy a výšky nezávisle od seba na HW-Q600B. Keď nastavím bassy na +4, aj výšky sa automaticky dajú na +4, keď bassy na 0, aj výšky na 0.

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 1

Všeobecné
Samsung
HW-Q600B | HW-Q600B
soundbar reproduktor
Slovenský, Maďarský, Angličtina
Používateľská príručka (PDF), Údajový hárok (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Samsung HW-Q600B.

Kedy má moje zariadenie príliš vysokú hlasitosť?

Hlasitosť nad 80 decibelov môže byť škodlivá pre sluch. Keď hlasitosť prekročí 120 decibelov, môže dokonca dôjsť k priamemu poškodeniu. Pravdepodobnosť poškodenia sluchu závisí od frekvencie a doby trvania počúvania.

Čo je to HDMI?

HDMI predstavuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Na prenos zvukových a obrazových signálov medzi zariadeniami sa používa kábel HDMI.

Ako môžem najlepšie vyčistiť svoje zariadenie soundbar reproduktor?

Na odstránenie odtlačkov prstov najlepšie poslúži mierne vlhká čistiaca handrička alebo jemná bezprašná tkanina. Prach na ťažko dostupných miestach je najlepšie odstrániť stlačeným vzduchom.

Čo je to Dolby Atmos?

Dolby Atmos je technológia, ktorá zaisťuje, že sa zvuk odráža od stropu až k miestu, kde počúvate. Vďaka tomu je možné vytvoriť efekt 5.1 iba s jedným reproduktorom.

Čo je to bluetooth?

Bluetooth je spôsob bezdrôtovej výmeny údajov medzi elektronickými zariadeniami prostredníctvom rádiových vĺn. Vzdialenosť medzi dvoma zariadeniami, ktoré si vymieňajú údaje, môže vo väčšine prípadov byť najviac desať metrov.

Je príručka pre Samsung HW-Q600B dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Samsung HW-Q600B je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky