Skoda Amundsen príručka

8.1 · 10
PDF Príručka
 · Počet strán: 84
Slovenský
PríručkaSkoda Amundsen

Tu si zobrazte bezplatne Skoda Amundsen príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Skoda Amundsen vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Skoda Amundsen?

Máte otázku týkajúcu sa Skoda a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Skoda poskytnú dobrú odpoveď.

Lubomir Kyjaci • 16-10-2022Bez komentára

Nezapina po otoceni klucom.Dakujem.

Nezapina po otoceni klucom.
Dakujem.
Zobraziť fotografiu
Odpovedzte na túto otázku
Andrea • 4-1-2023Bez komentára

Dobrý deň, poprosila by som o radu, ako riešiť problém s dotykovým panelom na rádiu, nakoľko prestali reagovať na dotyk niektoré miesta panelu. Ďakujem za odpoveď.

Odpovedzte na túto otázku
tono • 14-10-2022Bez komentára

Pred niekoľkými týždňami som si aktualizoval mapy v navigácii zo Škoda portálu. Od toho okamihu mi generuje maximálne povolenú rýchlosť 30 km/h v obciach aj v uliciach, kde nie je žiadne obmedzenie, teda maximálna rýchlosť by mala byť 50 km/h. Nezmenilo sa to ani po aktualizácii máp na vyššiu verziu z VW portálu. Je to veľmi nepríjemné, lebo asistent sledovania rýchlosti mi neustále generuje upozornenia o prekročení maximálnej dovolenej rýchlosti.

Odpovedzte na túto otázku
Rado Elizeuš • 17-4-2022Bez komentára

Dobry den kolko zvladne USB Gb , davam hudbu 2 TB a nenačíta ,...hmm,...dakujem

Odpovedzte na túto otázku
Norbert • 9-11-2021Bez komentára

Viete ako napraviť chrčiaci zvuk počas telefonovania?

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 5

Škoda Amundsen je elegantný navigačný systém do áut, ktorý ponúka vysoko presné mapové dáta a rôzne možnosti navigácie. Tento systém umožňuje užívateľom jednoduché a rýchle získanie informácií o doprave a ďalších okolitých podmienkach, ako napríklad parkovanie. Amundsen má farebný displej s vysokým rozlíšením a intuitívne ovládanie, ktoré uľahčuje použitie. Systém ponúka možnosti navigácie pre viaceré krajiny a jazyky, a to aj s hlasovým výstupom. Amundsen dokáže prepojiť často používané funkcie smartfónov a zobraziť ich na displeji, aby užívatelia mohli ovládať niektoré aplikácie priamo cez navigačný systém. Táto navigácia tiež ponúka rôzne upozornenia ako napr. na zmenu rýchlosti alebo polohy radarov. Súčasťou Škoda Amundsen je aj prehrávač hudby a možnosť prehrávania viacerých formátov hudby. Operačný systém je rýchly a efektívny, a ponúka užívateľom spoľahlivé inovatívne funkcie. Škoda Amundsen pracuje s anténou GPS, ktorá zabezpečuje stabilné spojenie a rýchlosť pri získavaní dát. Celkovo je Škoda Amundsen výkonný navigačný systém do áut, ktorý ponúka užívateľom mnoho výhod a funkcií. Jeho výkon je vysokej kvality, umožňuje osobné nastavenia a disponuje množstvom užitočných funkcií pre použitie v aute.

Všeobecné
Skoda
Amundsen | 118434632
navigátor
Slovenský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Skoda Amundsen.

Potrebujem internet pre GPS?

Nie, na príjem signálu GPS nie je potrebný internet.

Čo znamená skratka GPS?

Skratka GPS znamená „globálny systém určovania polohy“.

Čo je to GPS?

GPS je systém, ktorý možno použiť na celom svete na určenie vašej polohy pomocou satelitov.

Môžem aktualizovať mapy svojho navigačného systému?

Vo väčšine navigačných systémov je možné aktualizovať mapy. Väčšina značiek mapy pravidelne aktualizuje.

Je príručka pre Skoda Amundsen dostupná v jazyku Slovenský?

Áno, príručka pre Skoda Amundsen je k dispozícii v jazyku Slovenský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky