Technické údaje pre Sony KDL-37EX521

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-37EX521.

Produktové špecifikácie

Intuitívna technológia dotykovej obrazovky umožňuje ovládať počítač priamo z obrazovky. A živé rozlíšenie 1980 x 1200 po...
Buďte pripravení na brilantný vizuál a ostrý obraz s nezabudnuteľnou kvalitou tohto ohromujúceho displeja FHD.
Pre skvelý zvuk už nemusíte kupovať externé reproduktory. Vďaka integrovaným reproduktorom je tento displej pripravený p...
Vychutnajte si dvojnásobnú zábavu s plynulým obrazom v obraze a vyťažte maximum z toho, čo displej ponúka.
Pohodlie ako na dlani pomocou diaľkového ovládača, vďaka ktorému je ovládanie vášho displeja jednoduchšie ako kedykoľvek...
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-37EX521
Výrobok LCD TV
Jazyk Angličtina
Typ súboru PDF
Dizajn
Farba Čierna
VESA montáž Nie
On/off vypínač -
Obrazovka
Uhlopriečka displeja 37 "
Typ HD rozlíšenia Full HD
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 px
Podporované grafické rozlíšenie 1920 x 1080 (HD 1080)
Podporované videomódy 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720i,720p
Typ LED podsvietenia Edge-LED
Natívna obnovovacia frekvencia 50 Hz
Uhlopriečka obrazovky (metrický) 94 cm
Natívny pomer strán 16:9
Ďalšie vlastnosti
3D kompatibilita Nie
Vstavané reproduktory Áno
Picture & Picture Áno
Ročná spotreba energie 78 kWh
Trieda energetickej účinnosti (stará) A
Vrátane batérií Áno
Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) Áno
Výkon
Redukcia šumu Áno
Funkcia teletextu -
Rodičovská kontrola Áno
Lokálne stlmenie svetla -
TV tuner
Typ tunera Analógový a digitálny
Formát analógového signálu -
Formát digitálneho signálu DVB-C,DVB-T
Zvuk
Počet reproduktorov 2
RMS výkon 20 W
Ekvalizér Áno
Zvukový systém A2 / NICAM
Možnosti pripojenia
Počet HDMI portov 5
PC vstup (D-Sub) Áno
DVI port Nie
Počet DVI-D portov 0
Počet USB 2.0 portov 2
Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 0
Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) 1
Kompozitný video vstup 1
Audiovstup Áno
Digitálny optický audio vstup 1
Počet RF portov 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Common Interface (CI) Nie
Common Interface Plus (CI+) Áno
S-Video Vstup 0
Slúchadlové výstupy 1
Siete
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Wi-Fi Áno
Prehľadávanie Áno
Smart TV
Internetová televízia Áno
Inteligentné režimy Game,Movie,Personal,Photo,Sports,Standard
Aplikácie pre životný štýl Skype
Funkcie manažmentu
Elektronický programový sprievodca (EPG) Áno
On Screen Display (OSD) Áno
Počet OSD jazykov 27
Obraz v obraze (PIP) Áno
Časovač vypnutia Áno
Časovač zapnutia / vypnutia Áno
Sila
Spotreba energie (max) 98 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0.3 W
Spotreba elektrickej energie 56 W
Hmotnosť a rozmery
Šírka (bez stojana) 877 mm
Hĺbka (bez stojana) 42 mm
Výška (bez stojana) 549 mm
Hmotnosť (bez stojana) 7700 g
Šírka (s podstavcom) 877 mm
Hĺbka (s podstavcom) 250 mm
Výška (s podstavcom) 579 mm
hmotnosť (s podstavcom) 10200 g
Údaje o balení
Šírka balenia 1043 mm
Hĺbka balenia 133 mm
Výška balenia 678 mm
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
Dodávané káble AC
Kvalitnejšia domáca zábava vďaka technológii LED a funkcii Internet TV


Obraz vo vysokom rozlíšení Full HD s dokonale ostrými detailmi: Vychutnajte si dokonale detailný obraz vďaka technológii vysokého rozlíšenia Full HD 1080.

Technológia Edge LED pre bohatý kontrast obrazu: Doprajte si zdokonalenú intenzitu farieb, zvýšený kontrast a nižšiu spotrebu energie na obrazovke v štíhlom prevedení.

Prirodzené farby a jasný, detailný obraz: Doprajte si ostré detaily bez zníženia kvality a bez šumu dokonca i pri obraze v štandardnom rozlíšení vďaka systému spracovania obrazu X-Reality.

Podpora bezdrôtového pripojenia k internetu: Podpora bezdrôtových sietí LAN – po pripojení adaptéra USB Wi-Fi® UWA-BR100 od spoločnosti Sony umožňuje pripojenie k internetu prostredníctvom rozbočovača úplne bez káblov.

Doprajte si to najlepšie z internetu na veľkej obrazovke: Pripojte televízor k internetu a prenášajte videá z internetu vo veľkosti na celú obrazovku alebo sa zapojte do diania na sociálnych sieťach (nutná aktualizácia firmvéru).

Podpora obrazových a zvukových hovorov prostredníctvom služby Skype™: Stačí pripojiť hlasom ovládanú kameru, mikrofón a prostredníctvom služby Skype™ môžete bezplatne telefonovať priateľom a rodine z pohodlia vlastnej pohovky.

Prehľadávajte internetový obsah priamo na televíznej obrazovke: Navštevujte svoje obľúbené webové lokality a prehľadávajte internet pomocou jednoduchého webového prehľadávača (nepodporuje zobrazovanie vložených videoklipov).

Ovládajte televízor pomocou bezplatných aplikácií pre mobilné telefóny: Využívajte smartfón ako diaľkový ovládač alebo druhý displej na zobrazovanie videoklipov z internetu vďaka technológii Media Remote (nutná aktualizácia firmvéru).

Vyhľadanie podrobností o zvukovej stope: Páči sa vám skladba v programe, ktorý sledujete? Stlačte na diaľkovom ovládači tlačidlo TRACK ID a automaticky získate všetky podrobnosti o danej skladbe.

Získajte všetky podrobnosti o filme, ktorý sledujete: Funkcia Video Search umožňuje vyhľadávať podrobné informácie o hercoch i štábe pri filmoch a televíznych reláciách, ktoré sledujete.

Zdieľajte zábavu po celom dome cez rozhranie DLNA: Prenášajte do televízora filmy, hudbu a fotografie priamo z kompatibilných zariadení s rozhraním DLNA, ako sú počítače, mobilné telefóny či hudobné prehrávače.

Zaznamenávajte televízne relácie na externý pevný disk: Uložte si televízny program, ktorý chcete sledovať, na jednotku pevného disku prostredníctvom rozhrania USB a pozrite si ho, keď budete mať čas (môže byť potrebné aktualizovať firmvér).

Šetrite energiou i peniazmi vďaka snímaču prítomnosti: Televízor automaticky vypne obraz, ak opustíte miestnosť (alebo sa prepne do pohotovostného režimu, ak sa už nevrátite).

Šetrite energiu vypnutím televízora: Prepínač na úsporu energie umožňuje znížiť spotrebu televízora prakticky na nulu a za okamih znova obnoviť jeho činnosť pomocou funkcie rýchleho spustenia.

Plnohodnotný priestorový zvuk: Doprajte si efekt digitálneho priestorového zvuku priamo zo zabudovaných reproduktorov televízora vďaka technológii S-Force Front Surround.

Automatické nastavenie najkvalitnejšieho obrazu: Optimalizácia obrazových a zvukových nastavení televízora pre akýkoľvek sledovaný obsah stlačením jediného tlačidla diaľkového ovládača s funkciou Scene Select.

Ovládanie domácej zábavy jediným diaľkovým ovládačom: Ovládajte alebo upravujte nastavenia kompatibilných zariadení jedným tlačidlom vďaka funkcii BRAVIA Sync.

Prehrávajte filmy, fotografie a hudbu cez port USB: Pripojte zariadenie USB a vychutnávajte si filmy, fotografie a hudbu (vo viacerých formátoch súborov) priamo na televízore pomocou funkcie USB Media Player.

Jednoduché pripojenie k zariadeniam s vysokým rozlíšením cez rozhranie HDMI®: 4 vstupy so systémom CEC a spätným zvukovým kanálom podstatne uľahčujú pripájanie k zariadeniam s vysokým rozlíšením.

Prejdite na digitálnu televíziu bez digitálneho prijímača: Možnosť prístupu k digitálnym a analógovým televíznym kanálom vďaka zabudovanému televíznemu tuneru pre pozemné vysielanie (DVB-T).

Získajte výhody a exkluzívne ponuky vďaka portálu My Sony: Zaregistrujte si televízor BRAVIA®, staňte sa členom portálu My Sony a získajte exkluzívny prístup k sprievodcom, zvláštnym ponukám a ďalším výhodám.