Technické údaje pre Sony KDL-37EX720

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-37EX720.

Produktové špecifikácie

Buďte pripravení na brilantný vizuál a ostrý obraz s nezabudnuteľnou kvalitou tohto ohromujúceho displeja FHD.
Intuitívna technológia dotykovej obrazovky umožňuje ovládať počítač priamo z obrazovky. A živé rozlíšenie 1980 x 1200 po...
Vychutnajte si dvojnásobnú zábavu s plynulým obrazom v obraze a vyťažte maximum z toho, čo displej ponúka.
Pre skvelý zvuk už nemusíte kupovať externé reproduktory. Vďaka integrovaným reproduktorom je tento displej pripravený p...
Pohodlie ako na dlani pomocou diaľkového ovládača, vďaka ktorému je ovládanie vášho displeja jednoduchšie ako kedykoľvek...
Displej je vybavený štandardným držiakom VESA pre prezentáciu na stene alebo otočnom ramene.
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-37EX720
Výrobok LCD TV
Jazyk Slovenský, Maďarský
Typ súboru PDF
Zvuk
Zvukový systém Dolby Digital/Dolby Digital Plus/Dolby Pulse
RMS výkon 20 W
Počet reproduktorov 2
Obrazovka
Hrebeňový filter 3D
Progresívne skenovanie Áno
Uhlopriečka obrazovky (metrický) 94 cm
Podporované grafické rozlíšenie 1920 x 1080 (HD 1080)
Podporované videomódy 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
Natívna obnovovacia frekvencia 100 Hz
Technológia zobrazenia LCD
Uhlopriečka displeja 37 "
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 px
Typ HD rozlíšenia Full HD
Natívny pomer strán 16:9
Funkcie manažmentu
On Screen Display (OSD) Áno
Časovač vypnutia Áno
Počet OSD jazykov 27
Obraz v obraze (PIP) Áno
Elektronický programový sprievodca (EPG) Áno
Časovač zapnutia / vypnutia Áno
Hmotnosť a rozmery
hmotnosť (s podstavcom) 13300 g
Hĺbka (s podstavcom) 250 mm
Výška (s podstavcom) 579 mm
Šírka (s podstavcom) 878 mm
Hmotnosť (bez stojana) 10100 g
Šírka (bez stojana) 878 mm
Hĺbka (bez stojana) 42 mm
Výška (bez stojana) 549 mm
Výkon
Herný režim Áno
Detský zámok Áno
Funkcia teletextu Áno
Možnosti pripojenia
Digitálny optický audio vstup 1
Port RS-232 0
Počet RF portov 1
Common Interface (CI) Áno
Počet CardBus PCMCIA slotov 1
Common Interface Plus (CI+) Áno
Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 0
Slúchadlové výstupy 1
Kompozitný video výstup 0
Kompozitný video vstup 1
PC vstup (D-Sub) Áno
Audiovstup Áno
Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Počet USB 2.0 portov 2
Počet HDMI portov 4
HDCP Áno
Ďalšie vlastnosti
LED kontrolka napájania Áno
Vstavané reproduktory Áno
Podsvietenie Áno
Trieda energetickej účinnosti (stará) A
Ročná spotreba energie 82 kWh
3D kompatibilita Áno
Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) Áno
Údaje o balení
Hĺbka balenia 132 mm
Výška balenia 678 mm
Šírka balenia 1034 mm
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
Sila
Spotreba energie (max) 105 W
Spotreba elektrickej energie 56 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0.25 W
Dizajn
Farba Čierna
On/off vypínač Áno
VESA montáž Áno
Siete
Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
TV tuner
Formát digitálneho signálu DVB-C,DVB-T
Televízor s technológiou Full HD 3D pre celú rodinu


Obraz vo vysokom rozlíšení Full HD s dokonale ostrými detailmi: Vychutnajte si 2D i 3D obraz vo vysokom rozlíšení vďaka technológii Full HD 1080.

Dokonalý 3D obraz: Doprajte si realistické 3D zobrazenie v kvalite vysokého rozlíšenia. Formát 3D od spoločnosti Sony prináša ten najostrejší a najjasnejší 3D obraz zo širokého pozorovacieho uhla.

Technológia Edge LED pre bohatý kontrast obrazu: Doprajte si zdokonalenú intenzitu farieb, zvýšený kontrast a nižšiu spotrebu energie na obrazovke v štíhlom prevedení.

Jasnejšie zobrazenie vďaka technológii Motionflow XR 200: Sledujte rýchle pasáže s frekvenciou až 200 snímok za sekundu a doprajte si tak jasnejší obraz bez chvenia a rozmazania.

Prirodzené farby a jasný, detailný obraz: Doprajte si ostré detaily bez zníženia kvality a bez šumu dokonca i pri obraze v štandardnom rozlíšení vďaka systému spracovania obrazu X-Reality.

Podpora bezdrôtového pripojenia k internetu: Podpora bezdrôtových sietí LAN – po pripojení adaptéra USB Wi-Fi® UWA-BR100 od spoločnosti Sony umožňuje pripojenie k internetu prostredníctvom rozbočovača úplne bez káblov.

Doprajte si to najlepšie z internetu na veľkej obrazovke: Pripojte televízor k internetu a prenášajte videá z internetu vo veľkosti na celú obrazovku alebo sa zapojte do diania na sociálnych sieťach (nutná aktualizácia firmvéru).

Podpora obrazových a zvukových hovorov prostredníctvom služby Skype™: Stačí pripojiť hlasom ovládanú kameru, mikrofón a prostredníctvom služby Skype™ môžete bezplatne telefonovať priateľom a rodine z pohodlia vlastnej pohovky.

Prehľadávajte internetový obsah priamo na televíznej obrazovke: Navštevujte svoje obľúbené webové lokality a prehľadávajte internet pomocou jednoduchého webového prehľadávača (nepodporuje zobrazovanie vložených videoklipov).

Ovládajte televízor pomocou bezplatných aplikácií pre mobilné telefóny: Využívajte smartfón ako diaľkový ovládač alebo druhý displej na zobrazovanie videoklipov z internetu vďaka technológii Media Remote (nutná aktualizácia firmvéru).

Vyhľadanie podrobností o zvukovej stope: Páči sa vám skladba v programe, ktorý sledujete? Stlačte na diaľkovom ovládači tlačidlo TRACK ID a automaticky získate všetky podrobnosti o danej skladbe.

Získajte všetky podrobnosti o filme, ktorý sledujete: Funkcia Video Search umožňuje vyhľadávať podrobné informácie o hercoch i štábe pri filmoch a televíznych reláciách, ktoré sledujete.

Priame pripojenie k iným zariadením s rozhraním Wi-Fi®: Aktualizácia firmvéru umožní televízor pripájať k iným zariadeniam s rozhraním Wi-Fi® Direct úplne bez káblov, smerovačov a komplikovaných nastavení.

Šetrite energiou i peniazmi vďaka snímaču prítomnosti: Televízor automaticky vypne obraz, ak opustíte miestnosť (alebo sa prepne do pohotovostného režimu, ak sa už nevrátite).

Automatické nastavenia jasu obrazovky na úsporu energie: Zapnutím svetelného snímača automaticky nastavíte jas obrazovky tak, aby vyhovoval osvetleniu miestnosti a ponúkol optimálny obraz i spotrebu energie.

Zdieľajte zábavu po celom dome cez rozhranie DLNA: Prenášajte do televízora filmy, hudbu a fotografie priamo z kompatibilných zariadení s rozhraním DLNA, ako sú počítače, mobilné telefóny či hudobné prehrávače.

Zaznamenávajte televízne relácie na externý pevný disk: Uložte si televízny program, ktorý chcete sledovať, na jednotku pevného disku prostredníctvom rozhrania USB a pozrite si ho, keď budete mať čas (môže byť potrebné aktualizovať firmvér).

3D zvuk s 5-kanálovým efektom: Doprajte si efekt digitálneho 3D priestorového zvuku priamo zo zabudovaných reproduktorov televízora vďaka technológii S-Force 3D Front Surround.

Zobrazte panoramatické a 3D fotografie v špičkovej kvalite: Pripojte kompatibilný digitálny fotoaparát prostredníctvom rozhrania USB alebo HDMI® a sledujte 3D a panoramatické fotografie vo vysokom rozlíšení na veľkej obrazovke.

Prejdite na digitálnu televíziu bez digitálneho prijímača: Možnosť prístupu k digitálnym a analógovým televíznym kanálom vďaka zabudovanému televíznemu tuneru pre pozemné vysielanie (DVB-T).

Získajte výhody a exkluzívne ponuky vďaka portálu My Sony: Zaregistrujte si televízor BRAVIA, staňte sa členom portálu My Sony a získajte exkluzívny prístup k sprievodcom, zvláštnym ponukám a ďalším výhodám.