Technické údaje pre Sony KDL-42EX443

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-42EX443.

Produktové špecifikácie

Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-42EX443
Výrobok LCD TV
Jazyk Slovenský, Maďarský
Typ súboru PDF
Dizajn
Farba Čierna
Vychutnajte si sledovanie vo vysokom rozlíšení Full HD na jasnej a čistej obrazovke LED


Sledujte jasné a živé farby na obrazovke LED: Podsvietenie LED zdokonaľuje obraz televízora a dosahuje čisté farby, vysoký kontrast a lepšiu energetickú efektívnosť v tenkom prevedení.

Vychutnajte si detaily obrazu so špičkovou hĺbkou: Obraz je detailnejší vďaka technológii Clear Resolution Enhancer, ktorá dosahuje na televízore čistý obraz s vysokým kontrastom.

Predveďte svoj fotoalbum: Pripojte jednotku USB a prehrávajte, zdieľajte a vychutnávajte si digitálne fotografie na obrazovke s viacerými režimami prehliadania a hudobnými možnosťami.

Pozrite si každý detail vďaka vysokému rozlíšeniu Full HD: Úplne sa ponorte do deja vďaka plynulému a detailnému obrazu vo vysokom rozlíšení Full HD.

Nastavte si ideálny obraz a zvuk: Funkcia Scene Select je možnosť diaľkového ovládania jedným dotykom optimalizovať obraz a zvuk podľa sledovaného obsahu.

Zabudovaný prístup k vysielaniu vo vysokom rozlíšení: Získajte prístup k digitálnym kanálom s vysokým rozlíšením pomocou zabudovaného tuneru DVB-T2: bez potreby samostatného digitálneho prijímača či káblov navyše.

Dosiahnite najlepší obraz a šetrite energiu: Zabudovaný svetelný snímač automaticky nastaví jas obrazovky televízora pre optimálnu kvalitu obrazu a spotrebu energie.

Prehrávajte na obrazovke všetky digitálne médiá: Funkcia USB Play umožňuje pripojiť zariadenia USB s filmami, fotografiami a hudbou a zdieľať ich na veľkej obrazovke.

Ovládajte zábavu jediným diaľkovým ovládačom: S funkciou BRAVIA Sync môžete na kompatibilných zariadeniach jedným dotykom ovládať a prehrávať zábavný obsah.

Jednoduché pripojenie k zariadeniam s vysokým rozlíšením cez rozhranie HDMI®: Pripojte všetky zariadenia zábavy vo vysokom rozlíšení pomocou 2 vstupov HDMI®.

Získajte výhody a exkluzívne ponuky vďaka portálu My Sony: Zaregistrujte si televízor, staňte sa členom portálu My Sony a získajte exkluzívny prístup k sprievodcom, zvláštnym ponukám a iným výhodám.