Technické údaje pre Sony KDL-46HX720

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-46HX720.

Produktové špecifikácie

Pre skvelý zvuk už nemusíte kupovať externé reproduktory. Vďaka integrovaným reproduktorom je tento displej pripravený p...
Buďte pripravení na brilantný vizuál a ostrý obraz s nezabudnuteľnou kvalitou tohto ohromujúceho displeja FHD.
Intuitívna technológia dotykovej obrazovky umožňuje ovládať počítač priamo z obrazovky. A živé rozlíšenie 1980 x 1200 po...
Vychutnajte si dvojnásobnú zábavu s plynulým obrazom v obraze a vyťažte maximum z toho, čo displej ponúka.
Pohodlie ako na dlani pomocou diaľkového ovládača, vďaka ktorému je ovládanie vášho displeja jednoduchšie ako kedykoľvek...
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-46HX720
Výrobok LCD TV
Jazyk Slovenský, Maďarský
Typ súboru PDF
Ďalšie vlastnosti
Uhol náklonu 0 - 6 °
Vstavané reproduktory Áno
Podsvietenie Áno
3D kompatibilita Áno
Dizajn
Rozsah otáčania 0 - 20 °
LED indikátory Áno
Farba Čierna
Obrazovka
Hrebeňový filter 3D
Progresívne skenovanie Nie
Podporované grafické rozlíšenie 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080)
Podporované videomódy 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru Mega Contrast
Natívna obnovovacia frekvencia 200 Hz
Technológia zobrazenia LCD
Uhlopriečka displeja 46 "
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 px
Typ HD rozlíšenia Full HD
Natívny pomer strán 16:9
Výkon
Redukcia šumu Áno
Detský zámok Nie
Funkcia teletextu Nie
Funkcie manažmentu
On Screen Display (OSD) Áno
Časovač vypnutia Áno
Možnosť aktualizácie firmvéru Áno
Počet OSD jazykov 27
Obraz v obraze (PIP) Áno
Elektronický programový sprievodca (EPG) Áno
Časovač zapnutia / vypnutia Áno
Hmotnosť a rozmery
hmotnosť (s podstavcom) 18800 g
Hĺbka (s podstavcom) 260 mm
Výška (s podstavcom) 824 mm
Šírka (s podstavcom) 1078 mm
Hmotnosť (bez stojana) 14400 g
Šírka (bez stojana) 1078 mm
Hĺbka (bez stojana) 42 mm
Výška (bez stojana) 660 mm
Možnosti pripojenia
Digitálny optický audio vstup 1
Počet SCART konektorov 1
Vstup striedavého napätia Áno
Počet RF portov 1
Počet CardBus PCMCIA slotov 1
Slúchadlové výstupy 2
S-Video Vstup 0
Kompozitný video výstup 0
Kompozitný video vstup 1
PC vstup (D-Sub) Áno
Audiovstup Áno
Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Počet USB 2.0 portov 2
Počet HDMI portov 4
Intgrovaná čítačka kariet Nie
HDCP Nie
Údaje o balení
Hĺbka balenia 136 mm
Výška balenia 824 mm
Šírka balenia 1174 mm
Dodávané káble AC
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
Smart TV
Inteligentné režimy Cinema,Game,Personal,Standard,Vivid
TV tuner
Počet tunerov 4 tuner/tunerov
Typ tunera Analógový a digitálny
Formát digitálneho signálu DVB-C,DVB-T
Sila
Spotreba elektrickej energie 153 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0.25 W
Zvuk
RMS výkon 30 W
Počet reproduktorov 3
Siete
Wi-Fi Nie
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Doprajte si nadšenie z internetu a formátu 3D na veľkej obrazovke


Obraz vo vysokom rozlíšení Full HD s dokonale ostrými detailmi: Vychutnajte si 2D i 3D obraz vo vysokom rozlíšení vďaka technológii Full HD 1080.

Dokonalý 3D obraz: Doprajte si realistické 3D zobrazenie v kvalite vysokého rozlíšenia. Formát 3D od spoločnosti Sony prináša ten najostrejší a najjasnejší 3D obraz zo širokého pozorovacieho uhla.

Technológia Dynamic Edge LED pre kontrastnejší obraz: Doprajte si obraz vysokej kvality s výraznými, podrobnými odtieňmi čiernej vďaka technológii lokálne ovládaného podsvietenia LED.

Plynulé rýchle scény vďaka technológii Motionflow XR 400: Doprajte si akciu v rýchlosti zodpovedajúcej 400 snímkam za sekundu a zachyťte každý detail priamo v pohybe.

Zvýšenie kvality obrazu funkcie Internet TV: Procesor na spracovanie obrazu X-Reality PRO s dvoma čipmi teraz ponúkne dokonale prirodzené detaily a farby i pri obrazovom obsahu z internetu s nižším rozlíšením.

Doprajte si to najlepšie z internetu na veľkej obrazovke: Pripojte televízor k internetu a prenášajte videá z internetu vo veľkosti na celú obrazovku alebo sa zapojte do diania na sociálnych sieťach (nutná aktualizácia firmvéru).

Podpora obrazových a zvukových hovorov prostredníctvom služby Skype™: Stačí pripojiť hlasom ovládanú kameru, mikrofón a prostredníctvom služby Skype™ môžete bezplatne telefonovať priateľom a rodine z pohodlia vlastnej pohovky.

Prehľadávajte internetový obsah priamo na televíznej obrazovke: Navštevujte svoje obľúbené webové lokality a prehľadávajte internet pomocou jednoduchého webového prehľadávača (nepodporuje zobrazovanie vložených videoklipov).

Podpora bezdrôtového pripojenia k internetu: Podpora bezdrôtovej siete LAN – po pripojení adaptéra USB Wi-Fi® UWA-BR100 od spoločnosti Sony umožňuje pripojenie k internetu prostredníctvom rozbočovača úplne bez káblov.

Ovládajte televízor pomocou bezplatných aplikácií pre mobilné telefóny: Využívajte smartfón ako diaľkový ovládač alebo druhý displej na zobrazovanie videoklipov z internetu vďaka technológii Media Remote (nutná aktualizácia firmvéru).

Priame pripojenie k iným zariadením s rozhraním Wi-Fi®: Aktualizácia firmvéru umožní televízor pripájať k iným zariadeniam s rozhraním Wi-Fi® Direct bez káblov, smerovačov a komplikovaných nastavení.

Zdieľajte zábavu po celom dome cez rozhranie DLNA: Prenášajte do televízora filmy, hudbu a fotografie priamo z kompatibilných zariadení s rozhraním DLNA, ako sú počítače, mobilné telefóny či hudobné prehrávače.

Vyhľadanie podrobností o zvukovej stope: Páči sa vám skladba v programe, ktorý sledujete? Stlačte na diaľkovom ovládači tlačidlo TRACK ID a automaticky získate všetky podrobnosti o danej skladbe.

Získajte všetky podrobnosti o filme, ktorý sledujete: Funkcia Video Search umožňuje vyhľadávať podrobné informácie o hercoch i štábe pri filmoch a televíznych reláciách, ktoré sledujete.

Zaznamenávajte televízne relácie na externý pevný disk: Uložte si televízny program, ktorý chcete sledovať, na jednotku pevného disku prostredníctvom rozhrania USB a pozrite si ho, keď budete mať čas (môže byť potrebné aktualizovať firmvér).

Šetrite energiou i peniazmi vďaka snímaču prítomnosti: Televízor automaticky vypne obraz, ak opustíte miestnosť (alebo sa prepne do pohotovostného režimu, ak sa už nevrátite).

Prispôsobenie kvality obrazu okolitému osvetleniu: Televízor automaticky nastaví kvalitu obrazu na základe osvetlenia miestnosti a teploty farieb vďaka snímaču Ambient Sensor.

Šetrite energiu vypnutím televízora: Prepínač na úsporu energie umožňuje znížiť spotrebu televízora prakticky na nulu a za okamih znova obnoviť jeho činnosť pomocou funkcie rýchleho spustenia.

3D zvuk s 5-kanálovým efektom: Doprajte si efekt digitálneho 3D priestorového zvuku priamo zo zabudovaných reproduktorov televízora vďaka technológii S-Force 3D Front Surround.

Prejdite na digitálnu televíziu bez digitálneho prijímača: Možnosť prístupu k digitálnym a analógovým televíznym kanálom vďaka zabudovanému televíznemu tuneru pre pozemné vysielanie (DVB-T).

Získajte výhody a exkluzívne ponuky vďaka portálu My Sony: Zaregistrujte si televízor BRAVIA®, staňte sa členom portálu My Sony a získajte exkluzívny prístup k sprievodcom, zvláštnym ponukám a ďalším výhodám.