Technické údaje pre Sony KDL-46HX920

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-46HX920.

Produktové špecifikácie

Buďte pripravení na brilantný vizuál a ostrý obraz s nezabudnuteľnou kvalitou tohto ohromujúceho displeja FHD.
Intuitívna technológia dotykovej obrazovky umožňuje ovládať počítač priamo z obrazovky. A živé rozlíšenie 1980 x 1200 po...
Vychutnajte si dvojnásobnú zábavu s plynulým obrazom v obraze a vyťažte maximum z toho, čo displej ponúka.
Pre skvelý zvuk už nemusíte kupovať externé reproduktory. Vďaka integrovaným reproduktorom je tento displej pripravený p...
Pohodlie ako na dlani pomocou diaľkového ovládača, vďaka ktorému je ovládanie vášho displeja jednoduchšie ako kedykoľvek...
Displej je vybavený štandardným držiakom VESA pre prezentáciu na stene alebo otočnom ramene.
Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-46HX920
Výrobok LCD TV
Jazyk Slovenský, Maďarský
Typ súboru PDF
Zvuk
Zvukový systém Dolby Digital/Dolby Digital Plus/Dolby Pulse
RMS výkon 30 W
Počet reproduktorov 3
Obrazovka
Hrebeňový filter 3D
Progresívne skenovanie Áno
Podporované grafické rozlíšenie 1920 x 1080 (HD 1080)
Podporované videomódy 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p
Marketingový názov dynamického kontrastného pomeru Mega Contrast
Natívna obnovovacia frekvencia 200 Hz
Technológia zobrazenia LCD
Uhlopriečka displeja 46 "
Rozlíšenie displeja 1920 x 1080 px
Typ HD rozlíšenia Full HD
Natívny pomer strán 16:9
Výkon
Redukcia šumu Áno
Herný režim Áno
Rodičovská kontrola Áno
Detský zámok Áno
Funkcia teletextu Áno
Funkcie manažmentu
On Screen Display (OSD) Áno
Časovač vypnutia Áno
Možnosť aktualizácie firmvéru Áno
Počet OSD jazykov 27
Obraz v obraze (PIP) Áno
Elektronický programový sprievodca (EPG) Áno
Časovač zapnutia / vypnutia Áno
Hmotnosť a rozmery
hmotnosť (s podstavcom) 24000 g
Hĺbka (s podstavcom) 258 mm
Výška (s podstavcom) 692 mm
Šírka (s podstavcom) 1081 mm
Hmotnosť (bez stojana) 19400 g
Šírka (bez stojana) 1081 mm
Hĺbka (bez stojana) 38 mm
Výška (bez stojana) 660 mm
Možnosti pripojenia
Digitálny optický audio vstup 1
Počet SCART konektorov 1
Port RS-232 0
Počet RF portov 1
DVI port Nie
Počet CardBus PCMCIA slotov 1
Common Interface Plus (CI+) Áno
Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A 0
Slúchadlové výstupy 1
Kompozitný video výstup 0
Kompozitný video vstup 1
PC vstup (D-Sub) Áno
Audiovstup Áno
Vstup súčasti videa (YPbPr / YCbCr) 1
Počet portov Ethernetu (RJ-45) 1
Počet USB 2.0 portov 2
Počet HDMI portov 4
Intgrovaná čítačka kariet Nie
HDCP Áno
Ďalšie vlastnosti
LED kontrolka napájania Áno
Vstavané reproduktory Áno
HDMI Áno
Typ batérie AAA
Podsvietenie Áno
Trieda energetickej účinnosti (stará) A
3D kompatibilita Áno
Certifikácia Digital Living Network Alliance (DLNA) Áno
Údaje o balení
Hĺbka balenia 158 mm
Výška balenia 817 mm
Šírka balenia 1236 mm
Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia Áno
Smart TV
Inteligentné režimy Cinema,Game,Vivid
Dizajn
Farba Čierna
VESA montáž Áno
Sila
Spotreba elektrickej energie 149 W
Spotreba energie (v pohotovosti) 0.25 W
TV tuner
Typ tunera Analógový a digitálny
Formát digitálneho signálu DVB-C,DVB-T
Siete
Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Objavte tú najvyššiu kvalitu obrazu vo vysokom rozlíšení Full HD formátu 2D i 3D


Obraz vo vysokom rozlíšení Full HD s dokonale ostrými detailmi: Vychutnajte si 2D i 3D obraz vo vysokom rozlíšení vďaka technológii Full HD 1080.

Dokonalý 3D obraz: Doprajte si realistické 3D zobrazenie v kvalite vysokého rozlíšenia. Formát 3D od spoločnosti Sony prináša ten najostrejší a najjasnejší 3D obraz zo širokého pozorovacieho uhla.

Nabíjateľné 3D okuliare (dodávané s televízorom): Pevné a ľahké 3D okuliare s technológiou Active Shutter zabraňujú prenikaniu okolitého svetla, a tak potláčajú blikanie a umožňujú pohodlnejšie sledovanie.

Technológia Intelligent Peak LED pre optimálny kontrast obrazu: Doprajte si skutočne tmavé čierne a žiarivo jasné svetlé odtiene vďaka lokálnemu tlmeniu a zvýrazňovaniu podsvietenia typu LED.

Plynulý, podrobný obraz vďaka technológii Motionflow XR 800: Sledujte rýchle akčné hry, športy a filmy pri rýchlosti zodpovedajúcej 800 snímkam za sekundu, a doprajte si tak viac detailov pri minimálnom rozmazaní.

Zvýšenie kvality obrazu funkcie Internet TV: Procesor na spracovanie obrazu X-Reality PRO s dvoma čipmi teraz ponúkne dokonale prirodzené detaily a farby i pri obrazovom obsahu z internetu s nižším rozlíšením.

Doprajte si to najlepšie z internetu na veľkej obrazovke: Pripojte televízor k internetu a prenášajte videá z internetu vo veľkosti na celú obrazovku alebo sa zapojte do diania na sociálnych sieťach (nutná aktualizácia firmvéru).

Bezplatné obrazové a hlasové hovory pomocou služby Skype™: Hovory pomocou služby Skype™ z ktorejkoľvek miestnosti vďaka USB kamere s vysokým rozlíšením a zabudovanému mikrofónu, ktorý je súčasťou balenia (nutná aktualizácia firmvéru).

Prehľadávajte internetový obsah priamo na televíznej obrazovke: Navštevujte svoje obľúbené webové lokality a prehľadávajte internet pomocou jednoduchého webového prehľadávača (nepodporuje zobrazovanie vložených videoklipov).

Zabudované rozhranie Wi-Fi® umožňuje jednoduché pripojenie k internetu: Prenos zábavy z bezdrôtovej domácej siete a internetu bez zbytočných káblov.

Dodajte miestnosti jedinečný štýl pomocou prevedenia Monolithic Design: Vytvorte dojem priestoru vďaka elegantnému, hladkému povrchu obrazovky, ktorý nielen skvalitní obraz, ale vyzerá skvele, aj keď je televízor vypnutý.

Filmová kvalita obrazu vďaka technológii OptiContrast Panel: Doprajte si výrazné kontrasty a podrobné odtiene čiernej pri minimálnom odraze okolitého svetla v miestnosti.

Nechajte premýšľať inteligentný snímač prítomnosti: Upozorní deti, ak sedia príliš blízko k obrazovke, šetrí energiou, keď televízor prestanete sledovať, a prispôsobí obraz miestu, z ktorého ho sledujete.

Ovládajte televízor pomocou bezplatných aplikácií pre mobilné telefóny: Využívajte smartfón ako diaľkový ovládač alebo druhý displej na zobrazovanie videoklipov z internetu vďaka technológii Media Remote (nutná aktualizácia firmvéru).

Vyhľadanie podrobností o zvukovej stope: Páči sa vám skladba v programe, ktorý sledujete? Stlačte na diaľkovom ovládači tlačidlo TRACK ID a automaticky získate všetky podrobnosti o danej skladbe.

Získajte všetky podrobnosti o filme, ktorý sledujete: Funkcia Video Search umožňuje vyhľadávať podrobné informácie o hercoch i štábe pri filmoch a televíznych reláciách, ktoré sledujete.

Priame pripojenie k iným zariadením s rozhraním Wi-Fi®: Aktualizácia firmvéru umožní televízor pripájať k iným zariadeniam s rozhraním Wi-Fi® Direct úplne bez káblov, smerovačov a komplikovaných nastavení.

Zdieľajte zábavu po celom dome cez rozhranie DLNA: Prenášajte do televízora filmy, hudbu a fotografie priamo z kompatibilných zariadení s rozhraním DLNA, ako sú počítače, mobilné telefóny či hudobné prehrávače.

Zaznamenávajte televízne relácie na externý pevný disk: Uložte si televízny program, ktorý chcete sledovať, na jednotku pevného disku prostredníctvom rozhrania USB a pozrite si ho, keď budete mať čas (môže byť potrebné aktualizovať firmvér).

Prejdite na digitálnu televíziu bez digitálneho prijímača: Možnosť prístupu k digitálnym a analógovým televíznym kanálom vďaka zabudovanému televíznemu tuneru pre pozemné vysielanie (DVB-T).

Získajte výhody a exkluzívne ponuky vďaka portálu My Sony: Zaregistrujte si televízor BRAVIA®, staňte sa členom portálu My Sony a získajte exkluzívny prístup k sprievodcom, zvláštnym ponukám a ďalším výhodám.