Technické údaje pre Sony KDL-55W809A

specs_thumb_alt
(1)

Technické údaje, ceny, obrázky výrobkov a videá pre Sony KDL-55W809A.

Produktové špecifikácie

Všeobecné
Značka Sony
Model KDL-55W809A
Výrobok LCD TV
Jazyk Slovenský, Maďarský, Angličtina
Typ súboru PDF
Dizajn
Farba Čierna
Zdokonalená kvalita obrazu a inteligentné možnosti pripojenia


Zrkadlite smartfón v okamihu na obrazovke televízora: Stačí sa dotknúť diaľkového ovládania jedným dotykom smartfónom s podporou zrkadlenia jedným dotykom s funkcie NFC a môžete prehrávať videá, fotografie, aplikácie a iný obsah na televízore.

Sledujte na televízore, ovládajte smartfónom: Vďaka zrkadleniu jedným dotykom môžete pomocou smartfónu posúvať, zväčšovať, presúvať a vyberať obsah na veľkej obrazovke, aby ho mohol vidieť každý.

Všetko, čo sledujete, vyzerá lepšie: Či už je to video z internetu alebo veľký zápas naživo, procesor X-Reality PRO vás priblíži ku kvalite obrazu v rozlíšení Full HD.

Vyjadrite sa pomocou dizajnu „Sense of Quartz“: Dizajnérske vyjadrenie našich najnovších televízorov je inšpirované brúseným povrchom kryštálu kremíka a je štýlové, jedinečný, no zároveň nenápadné.

Zážitok z osvetlenia: Televízor sa vznáša na kruhovom stojane s osvetlením Intelligent Core, ktoré mení farbu podľa obsahu.

Ponorte sa do nového sveta vďaka technológii Passive 3D: Vďaka ľahkým a pohodlným polarizovaným okuliarom umožňuje technológia Passive 3D viacerým členom rodiny a priateľom podeliť sa o 3D akciu.

Svetlé a tmavé odtiene tam, kde ich najviac potrebujete: Podsvietenie Dynamic Edge LED stlmí alebo zosvetlí určité miesta obrazovky, zvýši ostrosť a kontrast a poskytne maximálny vizuálny dojem.

Vychutnajte si čistý zvuk v celom rozsahu: Reproduktory Bass Reflex Box rozširujú nízke frekvencie a hlboké basy a integrované výškové reproduktory prinášajú detailné výšky..

Lepšie si vychutnajte každú epizódu: Pomocou aplikácie TV SideView môžete použiť ako diaľkové ovládanie smartfón alebo tablet a zistiť viac informácií o relácii, ktorú práve sledujete.

Plynulá akcia vďaka technológii Motionflow XR 400Hz: Šport a rýchle akčné scény vyzerajú viditeľne plynulejšie a ostrejšie, pričom na výber sú rôzne režimy sledovania pre rôzne druhy programov.

Pristupujte k svetu zábavy online: Prenášajte filmy, hudbu a videá z internetu a pristupujte k aplikáciám a sociálnym sieťam pomocou siete Sony Entertainment Network.