Toshiba RBC-AMT32E príručka

8.5 · 24
PDF Príručka
 · Počet strán: 16
Maďarský
PríručkaToshiba RBC-AMT32E
" @5 6= ?2> 6
RBC-AMT32-E
Standard Hard
Wired Remote
Controller

Tu si zobrazte bezplatne Toshiba RBC-AMT32E príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Toshiba RBC-AMT32E vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Toshiba RBC-AMT32E?

Máte otázku týkajúcu sa Toshiba a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Toshiba poskytnú dobrú odpoveď.

Počet otázok: 0

Klimatizácia Toshiba RBC-AMT32E je zariadením, ktoré umožňuje regulovať teplotu v miestnostiach rôznych veľkostí. Je schopná chladiť aj vykurovať, čím umožňuje prispôsobiť prostredie nielen letnému obdobiu, ale aj v zimných mesiacoch. Zariadenie je vybavené modernými technológiami, ktoré zvyšujú jeho efektivitu a umožňujú úsporu energie. Má funkciu automatického čistenia, kedy sa vymyje vymeniteľný filter, zabraňujúci šíreniu prachu a iných látok v miestnosti. Regulácia teploty zariadenia je možná pomocou diaľkového ovládania, ktoré umožňuje komfortné ovládanie zo vzdialenosti. Klimatizácia má tichý chod a jej návrh je zladený s moderným nábytkom, aby pasovala do každého interiéru. Zariadenie je vyrobené z odolných materiálov, čím zaisťuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Všeobecné
Toshiba
RBC-AMT32E
klimatizácia
Maďarský
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Toshiba RBC-AMT32E.

Čo znamená označenie BTU?

BTU je skratka pre britskú tepelnú jednotku, ktorá sa používa na označenie chladiaceho výkonu.

Čo znamená označenie R-410A?

R-410A je chladivo používané v strojoch, ktoré chladia na nula stupňov Celzia.

Ako často mám čistiť filtre v klimatizácii Toshiba?

Čím sú filtre čistejšie, tým je kvalita vzduchu lepšia. Preto sa odporúča čistiť filtre klimatizačného zariadenia Toshiba najmenej štyrikrát ročne.

Je príručka pre Toshiba RBC-AMT32E dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Toshiba RBC-AMT32E nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Maďarský.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky