Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 príručka

8.3 · 216
PDF Príručka
 · Počet strán: 32
Angličtina
PríručkaUltimate Speed ULGD 3.8 A1

Tu si zobrazte bezplatne Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 príručku. Už ste si prečítaly príručku, ale nezodpovedala vám vašu otázku? Položte svoju otázku na tejto stránke ostatným Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 vlastníkom. Tu položte otázku

Máte otázku týkajúcu sa Ultimate Speed ULGD 3.8 A1?

Máte otázku týkajúcu sa Ultimate Speed a odpoveď nie je v príručke? Otázku položte tu. Uveďte jasný a podrobný opis problému a svoju otázku. Čím lepšie opíšete svoj problém a otázku, tým ľahšie vám ostatní majitelia Ultimate Speed poskytnú dobrú odpoveď.

Marcel • 22-11-20211 komentár

Keď mi svieti error tak batéria je pokazena

Keď mi svieti error tak batéria je pokazena
Zobraziť fotografiu
Stando • 30-11-2021

Ak svieti ERR baterka nemusí byť hneď pokazená, ale je možné, že je tak vybitá, že táto nabíjačka ju nedokáže nabiť. Takúto batériu je potrebné oživiť inou nabíjačkou, ktorá ju oživý.

Odpovedzte na túto otázku
Slavo • 7-1-20221 komentár

Co znamena ta hviezdicka vo vrchnom rade?

Ján • 23-7-2022

Nabíjanie na zimnú prevádzku.

Odpovedzte na túto otázku
Milan Vereš • 22-6-2023Bez komentára

Dobrý deň. Môžu sa nabíjať GÉLOVÉ batérie?Ďakujem pekne.

Odpovedzte na túto otázku
Ján • 8-8-2022Bez komentára

Na začiatku nabijania mi svietia všetky kontrolky/blikajú/

Odpovedzte na túto otázku
Dominik • 3-12-2021Bez komentára

Aká je približná doba nabíjania? Ďakujem

Odpovedzte na túto otázku

Počet otázok: 5

Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 je nabíjačka určená na nabíjanie akumulátorov automobilových batérií s 12 a 24 voltovým napätím. Tento model umožňuje nabíjanie rôznych typov batérií - olovené, AGM (absórpčné sklovláknité materiály) alebo gélové batérie. S maximálnym výkonom 3,8 A a výkonnými funkciami ako napríklad ochrana proti pretečeniu a skratu, je tento model bezpečný a spoľahlivý. S použitím funkcii ako napríklad funkcia udržiavania napätia, batéria sa nabíja presne a dá sa nechať dobíjať aj na dlhšiu dobu. Je kompatibilný so všetkými typmi automobilov a vzhľadom na jeho nízku hmotnosť a malé rozmery je jeho prenosnosť veľmi jednoduchá. Nabíjačka Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 je vhodná pre všetkých majiteľov áut a poskytuje spoľahlivé a rýchle nabíjanie batérií.

Všeobecné
Ultimate Speed
ULGD 3.8 A1
nabíjačka na batérie
4019641034028
Angličtina
Používateľská príručka (PDF)

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku v príručke? Odpoveď na svoju otázku môžete nájsť nižšie medzi najčastejšími otázkami k Ultimate Speed ULGD 3.8 A1.

Je príručka pre Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 dostupná v jazyku Slovenský?

Žiaľ, príručku pre Ultimate Speed ULGD 3.8 A1 nemáme k dispozícii v jazyku Slovenský. Táto príručka je k dispozícii v jazyku Angličtina.

Nie je vaša otázka uvedená v zozname? Tu položte otázku

Žiadne výsledky